Kurumsal

ELMAS EKMEK

1991 yılında Mahmut ve Mehmet KÜÇÜK tarafından Antalya – Serik ilçesinde kurulan firmamız, 2003 yılında markalaşma sürecini tamamlayarak Elmas Ekmek adıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Kalite ve hijyeni ilke edinen firmamız, kısa sürede tüketicilerin güvenini kazanan çalışmaları neticesinde Serik ve Manavgat’ta toplamda 2 şubeye ulaşarak, bölgenin en güvenilir unlu mamul üreticilerinden biri haline gelmiştir.

Kurulduğu günden beri tüketici memnuniyeti ve ürün kalitesi konusunda yenilikçi çalışmalarını sürdüren firmamız, kendi bünyesinde yapmış olduğu AR-GE çalışmalarıyla ürün çeşitliliğini artırmaya ve ekmek ve undan üretilmiş mamuller sektörünü geliştirmeye devam etmektedir.

 

VİZYON

Türkiye' de ekmek ve unlu mamuller üreten firmalar arasında ürün ve hizmet kalitesi ile ayırt edilen lider bir firma olmak.

 

MİSYON

Yenilikçi ve lider bir kuruluş olarak yenilikleri her zaman takip edip, unlu mamuller sektöründe son teknolojiyi kullanarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartacak, yüzde yüz doğal ve katkısız ürünler sunmak.

Elmas Ekmek

Elmas Ekmek